Parapety zewnętrzne - Bielsko-Biała

Parapety zewnętrzne pełnią przede wszystkim funkcję ochronną, jednak są także świetnym uzupełnieniem wizualnego aspektu budynku i okien, które ozdabiają. Przy wyborze odpowiedniego parapetu, ważny jest zarówno materiał, z którego został wykonany, ale także jego wygląd i cena, która powinna być adekwatna do jakości. To wszystko gwarantujemy Ci w naszej firmie. Tworzymy parapety zewnętrzne, które są solidne i wykonywane na wymiar, a ponadto mamy dostępną całą paletę kolorów RAL. Dzięki naszym produktom możesz być przekonany, że estetyka Twojej elewacji zostanie zachowana, a wnęki okienne nie będą narażone na nadmierną wilgoć. Masz pytania odnośnie parapetów zewnętrznych w Bielsko-Białej? Zachęcamy do skorzystania z opcji kontaktu z naszymi specjalistami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania i doradzimy w kwestii wyboru odpowiedniego parapetu, jego rozmiarów oraz materiału, który sprawdzi się u Ciebie najlepiej.

Rodzaje parapetów zewnętrznych dostępne w Bielsko-Białej

W Blachmex tworzymy parapety na wymiar z dwóch, najbardziej trwałych i solidnych materiałów. Wykonujemy parapety zewnętrzne ze stali oraz aluminium.

Parapety zewnętrzne ze stali są zazwyczaj wykorzystywane w przypadku okien z PVC. Pokrywa się je ochronnym lakierem, dzięki czemu są odporne na wilgoć i zarysowania. Warto zainwestować w ten materiał, bowiem parapety wykonane ze stali są w stanie przetrwać wiele lat w nienaruszonym stanie, zdobiąc każdą nieruchomość mieszkania w Bielsko-Białej. Wystarczy okresowo odnawiać powłokę ochronną, która je powleka.

Zaś parapety zewnętrzne aluminiowe są rozwiązaniem dla bardziej wymagających osób, którym zależy na naprawdę dużej wytrzymałości i sztywności parapetu. Warto zaznaczyć, że decydując się na zakup parapetu zewnętrznego korzystając z usług naszej firmy w Bielsko-Białej, nie trzeba martwić się jego konserwacją, bowiem lakierowanie proszkowe nie potrzebuje odnawiania.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej obszernej oferty.

Facebook