Parapety zewnętrzne

Parapety zewnętrzne wykorzystuje się w dwóch ważnych celach. Przede wszystkim jest to chronienie fasady budynku, aby nie powstały na niej zacieki. Nie można jednak zapomnieć, jak ważna jest również ich funkcja estetyczna, bowiem to właśnie parapet zewnętrzny sprawia, że okno może być dekoracyjnie wykończone, a cała elewacja nabiera dzięki niemu spójnego wyglądu. Skupiając się na tych dwóch funkcjach parapetów zewnętrznych, przy ich wyborze warto wziąć pod uwagę zarówno materiał, z którego są wykonane, jak i stylistykę całego budynku, aby parapet pasował do całego obrazu. W naszej firmie oferujemy parapety zewnętrzne ze stali oraz z aluminium. Są to wysokiej jakości, wytrzymałe materiały, które świetnie chronią fasadę budynku i sprawiają, że zacieki nie psują estetyki całej elewacji. W Blachmex możemy wykonać dla Ciebie parapety zewnętrzne o grubości 0,55mm i 0,7mm.

Parapety zewnętrzne - które wybrać?

Przy wyborze odpowiedniego parapetu zewnętrznego bardzo ważny jest konkretny projekt i zamysł. W Blachmex przygotowujemy produkty na wymiar, kierując się szczególnymi wymaganiami naszych klientów. Nasi specjaliści dbają o to, aby parapet był idealnie dopasowany do wnęki okiennej, dzięki czemu woda opadowa będzie odprowadzana w efektywny sposób, a całe okno będzie chronione przed wilgocią. Warto pamiętać, że parapet należy umieścić około 3 cm poza samą ścianą, dzięki czemu woda będzie spływała poza ścianę, nie powodując żadnych zniszczeń. Prócz wymienionych czynników, bardzo ważny jest odpowiedni montaż parapetów zewnętrznych. Nasze produkty są wytrzymałe oraz solidne, jednak przy nieodpowiednim montażu - ich funkcjonalność może być niejako zakłócona.

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej oferty parapetów zewnętrznych - skontaktuj się z nami. Wspólnie wybierzemy produkty najlepsze dla Ciebie.

Działamy na terenie, m.in.:

Parapety zewnętrzne - Bielsko-Biała

Parapety zewnętrzne - Pszczyna

Parapety zewnętrzne - Czechowice-Dziedzice

Facebook